Valentinovo, Valentinovo...

Autor: Štefica Facko Vrban, 18. 2. 2020.

U petak, 14. 2., u našoj školi sve je bilo u znaku zaljubljenosti, crvenih i ružičastih srca, mirisnih ljubavnih pisama, ali i dobre glazbe. Tijekom poslijepodnevnih i večernjih sati, točnije nakon četvrtog sata, započela je valentinovska zabava za sve učenike i djelatnike škole koju su i ove godine upotpunili sjajni tamburaši TS Naša stvar, svirajući punih tri i pol sata i zabavljajući vesela i zaljubljena srca naših učenika. Za vrijeme nastave podijelila se ljubavna pošta, a našlo se i, između ostalog, lijepih poruka i za učiteljice i učitelje uz želje za lijepi provod na plesu. Za ukrašavanje ambijenta pobrinula se učiteljica Jasminka Podlejan i učenici 6.i 7.razreda  koji su izradili prigodne čestitke u novim digitalnim alatima(wordart i canva) u sklopu projekta na e-Twiningu(Webučionica). Učiteljica Martina Popovčić i likovna skupina napravili su ljubavne  čestitke s porukama  na panoima te srca na stropnim gredama. Na samom početku i tijekom stanke za ples, nastupili su naši tamburaši i mali zbor pod ravnanjem učitelja Marija Ožakovića te plesna i dramsko-recitatorska skupina pod vodstvom učiteljica Jasminke Podlejan i Smiljane Levar. Dodajmo i to da su učenici i ove godine imali priliku oslikati lice zanimljivim maskama od strane spretne umjetničke ruke profesionalne vizažistice Irene Vuković. Uz glazbu, ples i dobru zabavu večer Valentinova u našoj školi protekla je „ludo i nezaboravno“.

Izvor:Marijo Ožaković