Posljednja Sarina "Zvonjalica" s temom novinarstva

Autor: Ana Bartolić, 11. 5. 2018.

Biti u eteru, baviti se medijima sudjelovati u raznim TV i radijskim emisijama, raditi kao obavještajna služba, prikupljati ekskluzivne zabavne, ugodne, neugodne, poučne, sportske,  političke i ostale teme, kako bi građanstvo bilo upoznato sa svime što se zbiva u njihovoj domovini i svijetu na bilo kojem nivou, tema su poznate emisije Zvonjalica na City radiju čiji je ovotjedni domaćin naša škola uz sjajnu radijsku voditeljicu Saru Lukinić.

Ovaj put, s temom novinarstva, ugostili smo poznatog velikogoričkog novinara Igora Đurana, uredika 01 portala i VG danas te Suzanu Majstorović, novinarku, tehničarku i voditeljicu City radija.

Na pitanja koja je Sara postavljala, gosti su odgovarali konkretno otkrivši neke tajne u novinarskom poslu te probleme, i negativnosti kao i pozitivne čimbenike koji utječu na što vjerniju, kvalitetniju i ekskluzivniju vijest kako bi slušatelji i čitatelji bili zainteresiraniji.

Kako je ovo posljednji osnovnoškolski Sarin let u radijske vode, vrijedilo bi emisiju zaista poslušati. Ista će biti emitirana u subotu od 9,00 na City Radiju  88.6 MHz, a onaj tko ne stigne moći će se upoznati s ovom popularnom temom od ponedjeljka 14.5. na web portalu radija.

Spomenimo i to da su glavne urednice emisije i dalje učiteljice OŠ Eugena Kvaternika Ivana Dubovečak i Marina Mužek, da se i ovaj put za snimanje pobrinula Matea Brenčić te da je sinopsis emisije pomogao sastaviti učitelj Marijo Ožaković koji se Sari zahvaljuje i pohvaljuje je za izuzetan angažman i trud oko Zvonjalice u protekle tri godine.